Warning: Use of undefined constant roo - assumed 'roo' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dehghan/public_html/wp-content/themes/parand/single.php on line 21

مهندس دهقانی از اجرایی شدن بزرگراه ورزقان- خاروانا خبر داد


Warning: Use of undefined constant sub - assumed 'sub' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dehghan/public_html/wp-content/themes/parand/single.php on line 23

مهندس دهقانی از اجرایی شدن بزرگراه ورزقان- خاروانا خبر داد
مهندس دهقانی گفت: سال گذشته دستور وزیر راه و شهرسازی سازی را برای شروع این بزرگراه از آقابابا به طرف خاروانا گرفتم که مناقصه در تهران برگزار شد و نهایتاً شرکت سامان بیس برنده شد. در مرحله ابلاغ دچار مشکل بود که با پیگیری های مستمر با رفع موانع الان به پیمانکار ابلاغ شده ودر حال تجهیز کارگاه در منطقه می باشد.
دهقانی گفت خداوند متعال را شاکرم که کمک کرد تا وعده هایم به مردم خوب شهرستان ورزقان همگی جامه عمل پوشد.
وی افزود علاوه براین به دنبال آسفالت خیابانهای ورزقان سال گذشته به کمک وزارت راه و شهرسازی و شرکت مس آذربایجان قرارداد آسفالت خیابان اصلی را تمام کردیم و الآن شاهد تحقق این امر مهم هستیم که هدیه ناقابل دیگری از تلاش های اینجانب به مردم خوب ورزقان است.
وی گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل گرما و کار در شهرستان انشاءالله شاهد آسفالت بقیه مسیر ورزقان – خاروانا و راههای روستا های بکرآباد – تازه کند ، مهترلو، جاجان و مسقران، صومعه دل، بجوشین ، جوشین ، اندریان، شرف آباد، چیچکلو و همچنین احداث راههای چایکندی، ایری ، برازین و ونستان که قرار داد همه اینها بسته شده است خواهیم بود وتمام پیگیری های لازم را برای اجرای آنها تا حال انجام داده ام. بزودی عملیات آنها شروع خواهد شد.
همچنین مهندس دهقانی افزود: سالن ورزشی زغن آباد در این روستا اجرا خواهد شد.
وی گفت برخی از مسئولین در صدد جابجایی این سالن ورزشی به یکی از روستاها شده اند که بنده با تمام توان مقابل آنها ایستادم واقدامات لازم را انجام داده ام. و تا من هستم نمی گذارم این اتفاق بیفتد.
دهقانی گفت: پول این سالن ورزشی را از پتروشیمی با دستور وزیر محترم نفت تأمین کرده ایم و برخی از آقایان کنار سفره حاضر نشسته اند و می خواهند حق مردم زلزله زده گلعنبر ات را ببلعند و این به نظرم افتخار نیست فرصت زیادی برای خدمت پیش رو دارند امیدوارم با استفاده مناسب از این فرصتها خدمات مورد نظرشان را انشاالله از منابع جدید تأمین کنند.
وی در مورد برخی شیطنت ها در مورد خدماتش گفت:
من اهل شعار نیستم و مرد عمل هستم هر آنچه انجام داده ام با مدارک در این سایت شخصی ام توضیح میدهم و اجازه سوء استفاده را به هیچ کس نمیدهم و هر جا باشم پیگیر طرح های تصویب شده خود هستم و مردم با هوش و بصیر شهرستان ورزقان همه چیز را بهتر از همه می دانند.
وی گفت :بزرگراه خواجه – ورزقان و یک قطعه از بزرگراه ورزقان- خاروانا که قرار دادهایشان را با شرکتهای مربوطه بسته ایم محکوم به اجرا هستند چون پول اجرای آنها را تأمین کرده ایم و نیاز به پدر خوانده و یا دایه ندارند. البته همه اقدامات انجام شده در سالهای گذشته بصورت کتاب تهیه و در خدمت مردم قرار خواهد گرفت. و سیه روی خواهند شد کسانی که به جای تشکر از زحمات کشیده شده در صدد زایل کردن آنها کوشش کنند.
مهندس دهقانی گفت : تا آخرین لحظه های نمایندگی به تلاش های خودم برای خدمت به مردم ادامه می دهم.
وی ضمن آرزوی موفقیت برای منتخب مردم گفت:
امیدوارم با تلاشهای ایشان شاهد بخشش بدهی های زلزله زدگان شهرستان باشیم که بنده تا حال پیگیر آن بودم و کار های خوبی هم در این زمینه انجام دادم. همچنین امیدوارم الحاق شهرستان ورزقان به منطقه آزاد و اجرای کارخانجات مس سونگون که قراردادش با طرفهای خارجی بسته شده با پیگیری نماینده منتخب در سالهای آتی عملیاتی شود.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،